Wzór Umowy najmu mieszkania – Opis mieszkania

Poniżej prezentujemy wyciąg z wzoru Umowy najmu mieszkania opracowanego przez ApartmentBrokers.pl znajdującego się pod adresem internetowym:

 

Umowa-Najmu-Mieszkania.ApartmentBrokers.pl

 

Opis mieszkania

Lp.

Przedmiot

Dane

1.

Lokal mieszkalny

1.1.

Pomieszczenia mieszkalne

m2

1.1.1

Pokój Dzienny

m2

1.1.2

Sypialnia nr 1

m2

1.1.3

Sypialnia nr 2

m2

1.1.4

Sypialnia nr 3

m2

1.1.5

Sypialnia nr 4

m2

1.1.6

Sypialnia nr 5

m2

1.1.7

Kuchnia

m2

1.1.8

Jadalnia

m2

1.1.9

Przedpokój

m2

1.1.10

………………………………..

m2

1.1.11

………………………………..

m2

 

ApartmentBrokers.pl zachęcają do bezpłatnego korzystania z niniejszego:

Wzoru Umowy Najmu Mieszkania

ApartmentBrokers.pl dokłada wszelkich starań, aby niniejszy wzór umowy jak również inne wzory umów i dokumentów dostępnych pod adresem internetowym Wzory.ApartmentBrokers.pl, były w pełni zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i w pełni zabezpieczały interes prawny stron. Przy czym powyższego HouseBrokers.pl nie może zagwarantować.

Użycie niniejszego wzoru oznacza akceptację warunków wskazanych pod adresem Nota-Prawna.ApartmentBrokers.pl, a w szczególności zapisu dotyczącego Wyłączenie odpowiedzialności ApartmentBrokers.pl za za ewentualną szkodę powstałą w związku z użyciem niniejszego wzoru umowy. Tym samym niniejszy wzor Strony umowy wykorzystują na własne ryzyko.

ApartmentBrokers.pl zachęca wszyskich przy zawieraniu umowy dotyczących nieruchomosći do korzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej świadczonej przez m.in. Notariuszy, Adwokatów i Radców prawnych.