Wzór Umowy najmu mieszkania – Ogólny opis budynku

Poniżej prezentujemy wyciąg z wzoru Umowy najmu mieszkania opracowanego przez ApartmentBrokers.pl znajdującego się pod adresem internetowym:

 

Umowa-Najmu-Mieszkania.ApartmentBrokers.pl

 

Ogólny opis budynku

Lp.

Przedmiot

Dane

1.

Rok budowy

Rok w latach

2.

Powierzchnia

m2

3.

Kubatura

m3

4.

Pow. zabudowy

m2

5.

Przeznaczenie budynku

5.1.

Mieszkalne

Tak

Nie

5.2.

Usługowe

Tak

Nie

5.3.

Biurowe

Tak

Nie

5.4.

Handlowe

Tak

Nie

5.5.

Produkcyjne

Tak

Nie

5.6.

Parkingowe

Tak

Nie

3.

Ilość kondygnacji

3.1.

Podziemnych

3.2.

Naziemnych

 

ApartmentBrokers.pl zachęcają do bezpłatnego korzystania z niniejszego:

Wzoru Umowy Najmu Mieszkania

ApartmentBrokers.pl dokłada wszelkich starań, aby niniejszy wzór umowy jak również inne wzory umów i dokumentów dostępnych pod adresem internetowym Wzory.ApartmentBrokers.pl, były w pełni zgodne z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i w pełni zabezpieczały interes prawny stron. Przy czym powyższego HouseBrokers.pl nie może zagwarantować.

Użycie niniejszego wzoru oznacza akceptację warunków wskazanych pod adresem Nota-Prawna.ApartmentBrokers.pl, a w szczególności zapisu dotyczącego Wyłączenie odpowiedzialności ApartmentBrokers.pl za za ewentualną szkodę powstałą w związku z użyciem niniejszego wzoru umowy. Tym samym niniejszy wzor Strony umowy wykorzystują na własne ryzyko.

ApartmentBrokers.pl zachęca wszyskich przy zawieraniu umowy dotyczących nieruchomosći do korzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej świadczonej przez m.in. Notariuszy, Adwokatów i Radców prawnych.